Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wii Sports!

4 posters
YazarMesaj
Linkingmania
Moderatör
Moderatör
Linkingmania

Erkek

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 5:38 pm

Su an bi wii'm olsa bilgisayar fln bırak hepsini aşırı eğlenceli yaa gercekçi de ben bayıldım

Bilmeyenler için wiii sizin hareketinizi gorerek karakterin aynı hareketi yapmasıyla oynanan bi tur konsol:D

hala bazı yerlerde deneme amaclı oynayabilirsiniz ondan dolayı acele edin oynayın ve SATIN ALIN!Razz

Oynayabiliceğiniz bir cok oyun war ama sadece wii sports yetio bence bi çok çeşit spor yapabiliosunuz ama sıkılırım derseniz alın yanii...

Benden bi uyarı sadece.. guvenlik kayısını baglayın cunku sadece denemek için konulan wiilerden kayıs baglanmadıı için kendini oyuna kaptıran arkadaslar Very Happy:D 10 LCD kırmıslar
Burdan tebrik ediorum butun o arkadassları

ii oyunlar!!
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 5:55 pm

ben de wii ne diyordum Very Happy:D paylaşım için teşekkürler...
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com
JnBrC
Çavuş
Çavuş
JnBrC

Erkek
Yer : İstanbul

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 2:29 pm

Arkadaşlar bimekslerde gördüm. WII nin spor oyunları için geliştirdiği aksesuarlar arasında tenis raketi şeklinde kumanda, golf sopası şeklinde kumanda gibi aksesuarlar bulunuyor. Bnde WII yok ama olanların denemesini tavsiye ederim. Gsl olabilir Idea
http://www.soldat-tr.com
Linkingmania
Moderatör
Moderatör
Linkingmania

Erkek

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 4:23 pm

bence gerek yok yane bosa para vermek istiyosanız tmm ne ala ama bence hiç gerek yok...

ama alabilenler 2. kumandayı mutlaka alsın 2 kişilik oyunlar cok zevkli ornek olarak da tenisi gosterebilirim:D
JnBrC
Çavuş
Çavuş
JnBrC

Erkek
Yer : İstanbul

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 5:40 pm

İşte tenisi basbaya raketle oynuyosun. Daha gseli varmı. Hem egzersizde olur. Very Happy Ben sadece önerdim. Smile
http://www.soldat-tr.com
Linkingmania
Moderatör
Moderatör
Linkingmania

Erkek

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 6:06 pm

bence yinede parayı bosa harcamak onun yerine kumanda al btun oyunları çift kişi oyna...
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 6:33 pm

kumandayla çift kişi oynamak da güzel tenis raketiyle oynamak da... farklı tatları olur Very Happy:D hayattan zevk alcaksan ikisini birden alcaksın Very Happy:D:D:D
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com
RNA
Onbaşı
Onbaşı
RNA

Erkek
Meslek/Hobiler : ÖĞRENCİ/BİLMİYOM BELKİ VARDIR

Wii Sports! Empty
MesajKonu: Geri: Wii Sports!   Wii Sports! Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 9:07 pm

YA BENDE BURAYA Wİİ NE DİYE KONU AÇACAKTIM SAOL YA BİLMİODUM GÜZEL BİRŞEYE BENZİYOR DENEMEK LAZIM PAYLAŞIM İÇİN SAOL

Wii Sports!
1 sayfadaki 1 sayfası