Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?

4 posters
YazarMesaj
RNA
Onbaşı
Onbaşı
RNA

Erkek
Meslek/Hobiler : ÖĞRENCİ/BİLMİYOM BELKİ VARDIR

YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU? Empty
MesajKonu: YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?   YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU? Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 9:52 pm

SLM MİLLET BEN ANKARA LİSESİNDEN 9-D SINIFI ÖGRENCİSİ ERENCAN SİTEDE İNŞALLAH HAYIRLI GÜNLER GEÇİRECEZ ÇOK BEĞENDİMM Very Happy

İkinci Mesaj:

YA SİTEDE İLGİMİ ÇEKEN ŞEY NİYE HERŞEY İNGİLİZCE ÜÇ BEŞ TANE ADAM AKILLI TÜRKÇE VAR. VE ANKARA LİSESİNE ÖZEL BİR SAYFA YOK MU? EN AZINDAN ŞANIMIZ OLUR YAWWWWW
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

MesajKonu: Geri: YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?   YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU? Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 10:04 pm

Öncelikle sitemize hoşgeldin... Kusura bakma sitede iki mesaj art arda atmak yasak olduğundan ikisini birleştirdim WinkWink İngilizce meselesine gelirsek, sitenin program(?) yapımcılarının yabancı olmasından kaynaklanan bir şey o.. Ancak üye sayımız belli bir seviyeye geçtiğinde daha düzgün ve Türkçe bir forum sitesi alacağız WinkWink
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com
Linkingmania
Moderatör
Moderatör
Linkingmania

Erkek

MesajKonu: Geri: YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?   YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 7:26 am

evet bizde turkce konusundaki durumu konustuk istekler bolumunden bakabilirsin.. ve hosgeldin!
JnBrC
Çavuş
Çavuş
JnBrC

Erkek
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?   YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 7:16 pm

İngilizce olmasının sorun yaratacağını zannetmiyorum. Türkçede daha çok problem çıkabilir. Hoşgeldin...
http://www.soldat-tr.com

YENİ BİR ÜYEYE SLM YOK MU?
1 sayfadaki 1 sayfası