Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

istanbulun fethi acaba?

2 posters
YazarMesaj
RNA
Onbaşı
Onbaşı
RNA

Erkek
Meslek/Hobiler : ÖĞRENCİ/BİLMİYOM BELKİ VARDIR

istanbulun fethi acaba? Empty
MesajKonu: istanbulun fethi acaba?   istanbulun fethi acaba? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 7:45 pm

biz her nekar objektif olarak davransak da yabancı ülkeler istanbulun fethini çağ atlattığını kabul etmiyorlar sizce bu olay yanlış mı ve bizim yapmamız gereken ne olmalı."..?

"NOT:bu bi tarih dersi çalışmasıdır" herkes bi katkıda bulunursa sevinirim
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

istanbulun fethi acaba? Empty
MesajKonu: Geri: istanbulun fethi acaba?   istanbulun fethi acaba? Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 12:36 pm

Avrupalılar ve Amerikalılar bunu böyle kabul etmezler, eh dünyanın geri kalanı da böyle şeylerde genelde onların sistemini baz alıyorlar. Bu konuda İstanbul' un fethini kabul etmezler çünkü Türkler'i sevmezler (bi yazı görmüştüm, onu araştırdım ama bulamadım şimdi yakında bizi neden sevmediklerini buraya yazarım WinkWink) Ama şu bilinmelidir ki, İstanbul fethedilmeseydi bilim adamları ve sanatçılar Avrupa'ya göç etmezlerdi ve bunun sonucunda da Avrupalılar'ın yeni çağ başlangıcı olarak kabul ettikleri rönesans - reform veya Amerika'nın keşfi olmazdı ya da çok daha geç olurdu WinkWink
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com

istanbulun fethi acaba?
1 sayfadaki 1 sayfası