Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı

Aşagıdaki program ve anlatım yararlı oldu mu???
Evet gayet yaralı oldu
Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_lcap0%Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Geliştirilmesi gerek
Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_lcap25%Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Hayır bir işime yaramadı
Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_lcap75%Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
Boromir
Admin
Admin
Boromir

Erkek
Yer : Ankara
Meslek/Hobiler : Talebe değil Amele / Tarih

Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Empty
MesajKonu: Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı   Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 6:25 pm

Arkadaşlar rapide %100 çözüm diye açılan bi sürü başlık fos çıktı.. Ben denedim ve de oldu.. Sizle paylaşmak istedim... Program sadece rapid için değil,çoğu yerde kullanılabilir ayrıca...

---Veee işte screenshot---Rapid'den iki koldan download yapıyorum---

Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı 15xm

1-Burdan Proxy Switcher adlı programımızı download edelim...
http://www.proxyswitcher.com/pub/ProxySwitcherStandard.exe

2-Programı çalıştıralım ve de proxy listesini indirelim..

Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı 25of1

3-Proxy listemiz indikten sonra,,,Ctrl+A ile tüm listeyi seçelim.. Ardından mouse'a sağ click ve "Test this server" seçeneğini işaretleyelim.. Biraz uzun sürecek tarama işleminden sonra bize çalışan proxyleri working klasörünün içine toplayacaktır...

4-Eveet,,burası önemli.. Farzedelim ki,, rapidhare kotanız doldu ve 1 saat beklemelisin diyor(veya, 2 yahut daha fazla koldan download yapmak istiyorsunuz),, O zaman hemen working klasörüne geliyoruz ve response seçeneğine göre sıralıyoruz... ve response (cevap,yanıt) düşük olan bir proxy'i şekildeki gibi aktif ediyoruz... Ne kadar düşük o kadar hız...

Rapidshare'e Çözüm--Screenshot onaylı 47my

5-Eveet bu kadar,,yeni download'a başlayabilirsiniz..:ka05:

Eger ki download yapıyorsun veya su kadar bekle derse,,response e göre sıraladığımız proxylerden başkasını seçmeyi deneyin(5-10 dk bekleyin derse beklemenizi öneririm)... Ayrıca listeyi sık sık güncelleyin....

Screenshot herşeyi anlatıyor..:ka12:

UYARI::Proxy'i aktif halde bırakmayın.. İşiniz bitiiğinde direct bağlantıya geçin...
Kontrol için ;; Masaüstü->Internet Explorer'a sağ click->Özellikler->Bağlantılar->Yerel Ağ Ayarları
Proxy Sunucusu işaretli olmayacak!!!

-Alıntıdır
Umarım sorunlarınızı çözer.
https://ancyra.mam9.com

1 sayfadaki 1 sayfası