Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lord of the Rings-The Return of the King

3 posters
YazarMesaj
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

Lord of the Rings-The Return of the King Empty
MesajKonu: Lord of the Rings-The Return of the King   Lord of the Rings-The Return of the King Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 4:41 pm

Lord of the Rings-The Return of the King 108

Oyun Yüzüklerin Efendisi - Kralın Dönüşü (Lord of the Rings - The Return of the King) filmiyle paralel gidiyor. İlk açtığınızda Gandalf'la hazırlık bölümü gibi bir bölüm oynuyorsunuz: "İki Kule" filminin sonundaki miğfer dibindeki savaşı konu alıyor bu bölüm. Birkaç org öldürdükten ve köprüyü yıktıktan sonra ana menüden bölüm seçebiliyoruz.

Lord of the Rings-The Return of the King 130607ss_sm2

Ana menü dediysem de aslında ana menü değil. "Single player" menüsü. Küçük bir odadaymışız gibi duruyor ve karşımızda büyük bir kapı var. Bu kapıda bölümlerin bulunduğu üç tane kol var(aralarında bazı röportajlar da var; isterseniz dinleyebilirsiniz). Bu üç koldan; orta taraftaki kollardaki bölümler Aragorn - Legolas - Gimli üçlüsüyle oynanan bölümler. Sol kolda Gandalf'la, sağdaki koldakilerde de Frodo'nun sadık bahçıvanı Sam ile oynayabiliyorsunuz.

Lord of the Rings-The Return of the King Returnoftheking

Bölüm sırasında düşman öldürdükçe "öldürüş güzelliğine" göre fair,good,excellent veya perfect notu alıyorsunuz.(bir kere perfect alınca bir süre "perfect mode"da oynuyorsunuz ki bu sırada olabildiğince çok düşman öldürmeye çalışın. Ayrıca bu notlarla puan kazanıyorsunuz ki bu puanlar iki şeye yarıyor: Birincisi, level atıyorsunuz - bu da size yeni özellikler veriyor ve daha güçlü vuruş imkanı tanıyor. İkincisi ise bölüm sonlarında puanlarınız toplanıyor ve silahlarınızı "upgrade" edebiliyorsunuz, bu da daha iyi vuruşlar yapmanızı, yeni kombo imkanları ve canınızın doldurulmasıyla ilgili özellikler sağlıyor.

Lord of the Rings-The Return of the King 1716-pc05
Ayrıca bilgisayarınıza bağlı joystick,gamepad vb. bir şey varsa oyunu çok kişili oynayabiliyorsunuz: mesela siz Aragorn ile oynarken arkadaşınız Legolas ile oynayabiliyor. Bu da oyunun iyi yanlarından biri.

Lord of the Rings-The Return of the King Lord_of_the_rings_the_third
Lord of the Rings-The Return of the King 0006

En son tarafından Cuma Ağus. 31, 2007 10:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com
The Ceremonist
Er
Er

MesajKonu: Geri: Lord of the Rings-The Return of the King   Lord of the Rings-The Return of the King Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 11:24 pm

ben ps2 de iki kuleyi oynadım gayet güzeldi.bu da iyidir kesin
Linkingmania
Moderatör
Moderatör
Linkingmania

Erkek

MesajKonu: Geri: Lord of the Rings-The Return of the King   Lord of the Rings-The Return of the King Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 6:23 pm

ya ben bu oyunu 3 sene once almıştım hiç beğenmedim cok zor bi oyun bence bayaa kasman gerek kendini sıkıo bi sure sonra da bide cok dikkatli olman gerek ...

beni kesmio bu oyun

Lord of the Rings-The Return of the King
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Lord Of The Rings: Battle For Middle Earth
» The Battle For Middle Earth: Rise Of The Witch King