Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NOBRE'YE AF!

YazarMesaj
Diego
Moderatör
Moderatör
Diego

Erkek
Yer : Ankara

NOBRE'YE AF! Empty
MesajKonu: NOBRE'YE AF!   NOBRE'YE AF! Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 4:33 pm

Beşiktaş yönetimi Kayserispor maçı sonrası bir kez daha özür dileyen Nobre'yi affetme kararı aldı.

LİG TV'nin haberine göre Yöneticilerle görüşen Nobre'nin "Yaptığım çok yanlıştı. Kayserispor maçının tribünden izlediğimde büyük acı duydum. Arkadaşlarımın yanında olamamak beni gerçekten yaraladı. Sizden özür diliyorum. Beni affetmenizi istiyorum. Zaten hocamdan da özür diledim. Bir daha aynı davranışı benden göremeyeceksiniz" dediği belirtildi.Öte yandan Nobre'ye 20 bin dolar ceza verildiği iddia edildi.

Teknik heyetin de onayını alan yönetimin Nobre'yi affetme kararı aldığı açıklandı. Nobre'nin önümüzdeki hafta içinde takımla birlikte çalışmalara katılacağı ifade edildi.
Bu arada geçtiğimiz hafta Şampiyonlar ligine kaldıkları için 20'şer bin dolar prim alan oyunculara bu hafta içinde transfer taksitlerinin bir bölümünün daha ödeneceği öğrenildi.
Siyah-Beyazlı takımda sakatlığına rağmen FC Zürih ve Kayserispor maçlarında oynayan ve ağrılarından yakınan Ricardinho'nun bir hafta dinlendirileceği bildirildi.
http://www.myspace.com/diegornait

NOBRE'YE AF!
1 sayfadaki 1 sayfası