Forum Ancyra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Ancyra

Rahat rahat geyik yapabileceğiniz bir forum...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mozilla Firefox

4 posters
YazarMesaj
Boromir
Admin
Admin
Boromir

Erkek
Yer : Ankara
Meslek/Hobiler : Talebe değil Amele / Tarih

Mozilla Firefox Empty
MesajKonu: Mozilla Firefox   Mozilla Firefox Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 2:08 am

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox Logo%20do%20Firefox

Mozilla Firefox 2.0.0.7 (Windows,Türkçe,5.5 MB)
Mozilla Firefox Download

Çoğumuz başlangıçta yüklü olduğu için İnternet Explorer kullanıyoruz. İşte en iyi internet sunucularından biri Firefox.
Firefox'da sekme sistemi var yani ayrı ayrı sayfalar acıp görev çubuğunu doldurmanız gerekmiyor. Firefox'un birçok teması var. Size en uygun olanı seçin. Yararlı eklentileri sayesinde İnternet'teki işleriniz kolaylaşacak. Ayrıca İnternet Explorer'a alışanlar için Google arama çubuğu ve Firefox ve İE arasındaki farkları anlatan bir yardım konusu var.Ayrıca İE 7 gibi lisanslı işletim sistemnii de istemiyor. Unutmayın internet kullanıcılarının %10 Firefox'u kullanıyor. Ve bu sayı her geçen gün artıyor. Siz de Firefox kullanın.

Mozilla Firefox 123hi1
Mozilla Firefox 355388-firefox-ekran-goruntusu
Mozilla Firefox Firefoxhv4

DETAYLI BİLGİ
GÜNCELLENDİ

En son tarafından Çarş. Eyl. 19, 2007 6:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://ancyra.mam9.com
entermoon
Er
Er
entermoon

Mozilla Firefox Empty
MesajKonu: Geri: Mozilla Firefox   Mozilla Firefox Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 8:48 pm

eyvallah
white_fare
Admin
Admin
white_fare

Erkek
Yer : ancyra
Meslek/Hobiler : öğrenciyis/espri yapmak

Mozilla Firefox Empty
MesajKonu: Geri: Mozilla Firefox   Mozilla Firefox Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 3:08 pm

şu an indiriyorum.. bu kadar kişi bu programı kullanıyorsa bir sebebi vardır herhalde:D:D
https://ancyra.mam9.com   ////   thehaven.forumotion.com
JnBrC
Çavuş
Çavuş
JnBrC

Erkek
Yer : İstanbul

Mozilla Firefox Empty
MesajKonu: Geri: Mozilla Firefox   Mozilla Firefox Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 10:23 pm

Eğer xp kullanıyosanız evet xp nin içerisindeki explorer firefox a göre çok yavaş ve sekme sistemi yok. Ancak Vistadaki explorer firefox a oldukça benziyor. Bundada sekme sistemi var. Ancak ikisininde birbirine karşı çeliştiği yönler var. Explorerın açtığı sayfaları veya explorerın gösterdiği bölümleri firefox gösteremeyebiliyor. Ayrıca web tabanlı oyunlar oynuyorsanız firefox açık ara fark atar. Ama ben arada bir kullanıyorum bi kaç işimi halledip çıkıyorum diosanız hiç downloadla falan uraşmayın. Ben vistadayım ve explorer kullanıyorum. Web tabanlı oyun oynarken firefox indirsemmi dediğimde oldu. Seçim sizin ben yorumumu yaptım. Idea
http://www.soldat-tr.com

Mozilla Firefox
1 sayfadaki 1 sayfası